VESELĪBAS VEICINĀŠANAS KONSULTĀCIJAS  

                                       UN SPECIALIZĒTIE ABONEMENTI - TRENIŅU KURSI

 

KONSULTĀCIJU SATURĀ :

1. FIZISKĀS FORMAS NOVĒRTĒŠANA   

 veicot diagnostiku*, pārrunās tiks objektīvi novērtēta jūsu fiziskā forma.

 

2. NODARBĪBU UN UZTURA PLĀNA IETEIKUMI 

 Saņemsiet ieteikumus par piemērotākajām nodarbībām un slodzēm. Uztura plāns saturēs aprēķināto,

 jums nepieciešamo uztura kaloriju daudzumu un12 punktu programmu ar ieteikumiem kā pakāpeniski apgūt ieteikto.

 

3. CHECK - sekošana fiziskās formas un ideālā svara tapšanai

Kā mainās jūsu ķermenis ? Kā dilst tauki un veidojas muskulatūra, to jau pēc pāris nedēļām var uzmērīt ar bioimpedances svariem.

Atkārtotajās konsultācijas, sekojot rezultātiem, koriģējot plānus pēc vajadzības, stiprināsiet iemaņas un uzlabosiet formu.

 

CENAS

Pamata konsultācija – 60 min, cena - 30 EUR

Atkārtota konsultācija - 40 min, cena - 20 EUR

Express konsultācija - 20 min, cena - 15 EUR

Konsultāciju komplekti:

Pamata konsultācija + 3 atkārtotas konsultācijas - 75 EUR ( 6 nedēļās)

Pamata konsultācija + 4 atkārtotās konsultācijas - 90 EUR ( 8 nedēļās)

Specializētie mēneša abonementi: 

Stājas un muguras stiprināšanas kurss - 140 EUR (1 mēnesis)

Svara korekcijas kurss - 140 EUR (1 mēnesis)

Vispusīgas fiziskās sagatavotības kurss - 140 EUR (1 mēnesis)

 

KONSULTĒ un VADA TRENIŅUS

Mag.paed. Normunds Rozenšteins - sertificēts  Fiziskās sagatavotības treneris

 

 

Diagnostikā tiek izmantoti bioimpedances svari Tanita 420 MA un datorprogramma Health monitor
Konsultācijas Veids Uzzināsiet: Saņemsiet:
Pamata konsultācija

60
min
30
EUR
Savu vielmaiņas ātrumu, metabolisko vecumu; muskuļu, tauku, ūdens daudzuma novērtējumu, to atbilstību standartiem un atlētu rādītājiem. Nodarbību un uztura plānu, ieteikumus nodarbību un slodžu izvēlē. Uztura konsultāciju ar kcal skaitu un 12 punktu plānu sava ideālā svara veidošanai. Saņemsiet profesionālus ieteikumus, kas palīdzēs mērķu sasniegšanā, dzīves kvalitātes uzlabošanai un veselības nostiprināšanai.
Atkārtota konsultācija

40
min
20
EUR
Kādas ir objektīvās izmaiņas jūsu ķermeņa sastāvā, apkārtmēros un citos rādītājos salīdzinot ar iepriekšējo mērījumu rezultātiem. Grafisku izdruku kā kopš iepriekšējās reizes mainījies tauku, muskulatūras un ūdens sastāvs, kā veidojas auguma proporcijas. Saņemsiet profesionālu vērtējumu par rezultātu atbilstību iecerēm un periodā paveiktajam, kā arī nepieciešamo plānu korekciju un padomus risinājumu atvieglošanai un risku novēršanai.
Express konsultācija

20
min
15
EUR
Savu vielmaiņas ātrumu, metabolisko vecumu; muskuļu, tauku, ūdens daudzuma novērtējumu. Rādītāju salīdzinājuma izdruku ar statistisko normu, savas pilnveidošanās iespējas dažādu slodžu un uztura ietekmē.
Stājas un muguras stiprināšanas kurss
1
mēnesis
140
EUR
Atslābinot savilkumus un stiprinot vājos posmus, var uzlabot stāju un atbrīvoties no muguras problēmām. Uzzināsiet, kā stiprināt muskulatūru, atjaunot saišu un locītavu kustību amplitūdu, celt sirds un asinsvadu sistēmas kapacitāti, kas kopā dod vislabākos rezultātus. Sapratīsiet, kā atjaunot ķermeņa ģeometriju, nostiprināt muskulatūru un uzlabot savu dzīves kvalitāti. 1) Sākuma veselības veicināšanas konsultāciju ar diagnostiku 2) Treniņu satura un grafika izveidi 3) 5 Ievada treniņus Normunda vadībā un 5 – 7 patstāvīgus treniņus 4) Divas atkārtotās konsultācijas ar diagnostiku 5) Pilna laika mēneša abonementu sporta kluba apmeklēšanai.
Svara korekcijas kurss
1
mēnesis
140
EUR
Vēlaties uzlabot pašsajūtu, darbaspējas, un atbrīvoties no liekā svara? Uzticiet rūpes kvalificētam speciālistam. Panākumus tuvinās medicīniski verificēta diagnostika, kurā atbilstoši vielmaiņai u.c. rādītājiem tiks noteikta uztura kaloritāte un nodarbību plāni. Atkārtojot mērījumus, būs redzams, kā procesi notiek, tauki dilst un mērķi vieglāk sasniedzami. 1) Sākuma veselības veicināšanas konsultāciju ar diagnostiku 2) Uztura plānu ar ieteikumiem 3) 4 Ievada treniņus Normunda vadībā un 6 - 8 patstāvīgus treniņus 4) Divas atkārtotās konsultācijas ar diagnostiku 5) Pilna laika mēneša abonementu sporta kluba apmeklēšanai.
Vispusīgas fiziskās sagatavotības kurss
1
mēnesis
140
EUR
Laba fiziskā sagatavotība noderēs, gan sezonas sporta aktivitātēs, gan ikdienas dzīvē. Savu profesionāla sportista un vieglatlētikas 10 – cīņas trenera pieredzi jums piedāvā Normunds Rozenšteins. Panākumiem tuvinās medicīniski verificēta diagnostika, kurā atbilstoši vielmaiņai u.c. rādītājiem tiks noteikta uztura kaloritāte un koriģēti nodarbību plāni. Atkārtojot mērījumus, būs redzams, kā notiek muskulatūras veidošanās un citi procesi, lai panāktu vislabākos rezultātus. Kursa noslēgumā būsiet bagātinājuši pieredzi, kā efektīvi uzlabot fizisko sagatavotību. 1) Sākuma veselības veicināšanas konsultāciju ar diagnostiku 2) Treniņu satura un grafika izveidi 3) 5 Ievada treniņus Normunda vadībā un 5 – 7 patstāvīgus treniņus 4) Divas atkārtotās konsultācijas ar diagnostiku 5) Pilna laika mēneša abonementu sporta kluba apmeklēšanai.