KLINTA BARBAKA, DIREKTORE

Mēs varam būt skaisti, varam būt laimīgi, varam būt slaveni. Varam kļūt par izpletņlēcējiem, par ārstiem, par aktieriem, par dārzniekiem un par olimpiskajiem čempioniem. Varam dziedāt, varam gleznot, varam lekt un skriet, un kāpt. Varam smieties un dzīt jokus. Es domāju, ka mēs visi varam visu, ja tikai esam veseli. Pats būtiskākais – tikai veseli mēs pa īstam varam baudīt dzīvi un dzīvošanu.

Radīt Vingruma klubu ļoti vēlējās mans tētis Jānis Āzis. Viņa vīzija paredzēja to, ka šis klubs kļūs par domubiedru satikšanās vietu, kur ne tikai sportot un iet pirtīs, bet arī dalīties kopīgos stāstos par dzīvi, darbu, ģimeni, panākumiem, mērķiem un sapņiem. Tāpēc arī es esmu šeit – lai kopīgi realizētu šo brīnišķīgo ideju un lai vairotu mūsu kluba biedru dzīvesprieku. Esmu ļoti laimīga, ka manam darbam ir dziļa un patiesa jēga.

Iedvesmu vislabprātāk meklēju krāsainos ceļojumos, vienalga, vai tepat Liepājā, vai Florencē, vai Ņujorkā. Atklāt jaunas vietas, iepazīt jaunus cilvēkus un kultūras, tas dara manu dzīvi bagātu. Ļoti mīlu labu mūziku, labu kino, labu mākslu un labu ēdienu. Ļoti bieži mani varat satikt Vingruma kluba trenažieru zālē vai paukošanas nodarbībā. 

Anda Igaune, klientu servisa vadītāja

Manuprāt, veselīgs dzīvesveids - tā ir cilvēka attieksme pret savu ķermeni un tā veselību, kā arī dzīves uztvere. Uzskatu, ka veselīgs dzīvesveids sevī neietver tikai regulāras sportiskās aktivitātes un pareizu uztura ievērošanu, bet arī rūpes par cilvēka iekšējo stāvokli - emocijām un prātu.

Kad man piedāvāja šo darbu, uzreiz sapratu, ka šī man ir piemērota darba vieta. Pati esmu veselīga dzīvesveida piekritēja un atbalstītāja, līdz ar to, kas var būt lieliskāk, kā strādāt darba vietā, kur vingrums un veselība ir galvenā uzņēmuma koncepcija!

Vislielāko prieku man sagādā klientu neviltotie smaidi pēc katra treniņa apmeklēšanas, it sevišķi tie, kuriem, pirmo reizi atnākot uz šo sporta klubu, pati esmu ieteikusi kādu konkrētu treniņa veidu vai nodarbību. Ir patīkami atnākt uz darbu un būt vidē, kur viss vienmēr ir tik skaists, gaumīgs un kur pat pie vismazākā sīkumiņa tiek piedomāts tik ļoti, lai gala rezultāts būtu tīkams gan mums, pašiem darbiniekiem, gan klientiem.

Manas intereses ir ļoti daudzveidīgas. Interesējos gan par ekonomiku un citām ar to saistītām nozarēm, gan arī par sievišķīgākām jomām, kā piemēram, skaistumkopšana un mode. Labprāt lasu arī literatūru, kas sevī ietever psiholoģiju un citas garīgās sfēras, kuru pamatā ir izpratne par cilvēku dažādo dabu un to tipiem. Kā hobijus varu minēt arī dziedāšanu un mākslu, jo arī pati kādu laiku atpakaļ esmu bijusi gan mākslas skolas, gan mūzikas skolas audzēkne. Mīlestība pret šīm nodarbēm man ir saglabājusies joprojām.

ŅINA DAŅILOVA, GALVENĀ ADMINISTRATORE UN TRENERE

 

Mani sauc Ņina un es esmu sertificēta jogas pasniedzēja. Esmu beigusi jogas sertificēšanas kursus Krievijas Jogas Federācijā YTTC-200, un mans sertifikāts ir pasaulē atzīts ar Internacionālas Jogas Aljansi (Yoga International Alliance). Es arī apmeklēju daudzus jogas seminārus un meistarklases. Manai profesionālajai praksei ir jau vairāk neka 3 gadi, Jogas nodarbības pasniedzu gandrīz gadu. Mans pasniedzamais jogas stils - Hatha un Vinyasa Flow apvienojums. Nodarbībās man patīk attīstīt ne tikai lokainību, bet arī spēku un izturību, ka arī mācīties strādāt ar prātu un analizēt ķermeņa izjūtas. 

Lai padziļinātu manas zināšanas, pašlaik mācos Latvijas Treneru Tālākizglītības centrā par fitnesa un grupu nodarbību treneri.

Es izvēlos strādāt Vingruma klubā, tāpēc ka te ir modernas telpas, lielisks kolektīvs, atmosfēra un, protams, labākie klienti! 

ANNA PAULA AUZIŅA, ADMINISTRATORE

Katrs ikdienā vēlas justies labi gan fiziski, gan garīgi, taču visiem zināms, ka nekas nenotiek tā pat vien un veselīgs dzīves veids ir tā visa pamatā! Tas ir kā mūžīga profilakse pret īgnumu, bezspēku, stresu un daudzām veselības problēmām, bet ir mazliet jāpiespiežas - jāpieceļas agrāk, lai aizietu pasportot, kūkas un šokolādes labāk jānoliek malā, vakarā jāiet laicīgāk gulēt... It kā sīkumi, bet kopā tie veido tik tiešām redzamus un jūtamus rezultātus! 

Veselīgs uzturs un sports jau sen ir mana ikdiena. Esmu pilna laika studente Rīgas Stradiņa universitātes programmā “Uzturs” un profesionāli nodarbojos ar vieglatlētiku, tāpēc darbs sporta kluba administrācijā ir lielisks veids kā savienot patīkamo ar lietderīgo. Sportiska, motivējoša atmosfēra, lieliski kolēģi un klienti, kuriem aktīvs dzīves veids nebūt nav svešs, un kuri ir “izkāpuši” no savas komforta zonas, lai ierastos uz nodarbībām un trenažieru zāli, darba ikdienā sagādā vislielāko prieku!

LĀSMA PELŠE, TRENERE

Veselība ir dzīvība. Ne velti katrā dzimšanas dienā ir vismaz viens cilvēks, kas novēlēs Tev- “veselību”. Tā ir svarīgāka par mīlestību, naudu un pat ģimeni.  Kas ir veselība un kas ir slimība, katrs mēs esam ar to  saskārušies un to zinām. Vērtīgi atcerēties, ka par veselību ir jārūpējas jau tagad!

Pašos pirmsākumos man nebija domas kļūt par treneri, es izvēlējos šo specialitāti, lai iegūtu zināšanas man interesējošās tēmās – cilvēks, sports un uzturs.  Mācību procesā es iemīlēju darbu ar klientiem šajā jomā un tagad par katru klientu rūpējos tāpat kā par sevi – ļoti atbildīgi.

Funkcionalitāte. Treniņi, kas Tev ne tikai liek izskatīties un justies satriecoši, bet manu treniņu mērķis ir padarīt Tavu ikdienu vieglāku – sākot ar kāpšanu ceturtajā stāvā, bērnu ratiņu izcelšanu no mašīnas un līdzsvara noturēšanu ledainajā laikā, šīs ir tikai dažas no ikdienas kustībām ko treniņos spējam uzlabot un ikdienas steigā tās vairs nesagādās nekādas grūtības.  Palīdzēšana otram sniedz man gandarījumu, klienta izmaiņas treniņu procesā ir neaprakstāmas. Ne tikai fiziski, bet arī mentāli. Es vadu grupu nodarbības: funkcionālais treniņš “TRX”, nodarbības ķermeņa dziļās muskulatūras stiprināšanai “Grīdiņas” un “Rīta kafija”, kā arī spēka nodarbības “Esi formā” un “Preses treniņš”.  Sniedzu arī individuālos treniņus, konsultēju uztura jautājumos un sastādu treniņu programmas.

Mana vislielākā interese ir mans darbs, tāpēc grāmatas, ko visbiežāk lasu ir saistītas ar cilvēka ķermeni, uzturu un psiholoģiju.  Mans hobijs ir fotografēšana, cilvēku emociju iemūžināšana gan svētkos, gan ikdienā - rada smaidu.

Ņikita Cigankovs, galvenais treneris

Es uzskatu, ka cilvēka garīgā un fiziskā veselība ir viens veselums, un tā ir viena no laimes galvenajām sastāvdaļām. To nevar nopirkt, bet var ātri pazaudēt. Ir tik forši pamosties no rīta enerģijas un spēka piepildītam, ar smaidu sejā!

Jau agrā bērnībā sāku nodarboties ar džudo, skolas laikā nopietni trenējos un treneris pierunāja mācīties Sporta akadēmijā. Sāku trenēt bērnus, un tas ļoti iepatikās. Šajā profesijā bez zināšanām var ļoti viegli sabojāt cilvēka veselību, tāpēc Sporta akadēmijā papildus esmu apguvis arī trenažieru zāles trenera kvalifikāciju. Man ļoti gribas padarīt šo pasauli drusciņ skaistāku un labāku, un esmu pārliecināts, ka Vingruma klubā to arī daru

Manas nodarbības nav vieglas, slodze ir atkarīga no mērķiem un skolnieku fiziskās sagatavotības. Man pašam ļoti patīk sajūtas pēc smaga treniņa. Uzskatu, ka jebkurš sports cilvēkam dod ļoti daudz. Tas disciplinē, māca pārvarēt grūtības un nostiprina cilvēku ne tikai fiziski, bet arī garīgi.

Man ir paveicies, ka mans darbs ir arī mans vaļasprieks! Visu bērnību gribēju būt labākais. Arī tagad nepārtraukti cenšos iemācīties kaut ko jaunu, lai treniņi būtu vēl efektīvāki, un arī maniem klientiem būtu pārliecība, ka viņi ir vislabākie!

Laura Ivanova, Trenere

Manuprāt, veselība ir dzīves kvalitāte, kas dod spēku paveikt vairāk un labāk!

Es esmu šeit tāpēc, ka daru, ko mīlu, un mīlu, ko daru!

Manas nodarbības ir daudzveidīgas, pozitīvas un emocionālas, tās uzlabo kā fizisko, tā arī garīgo un sociālo labklājību!

Man patīk sports, dejas, ceļošana, teātris un kino. Arī daiļliteratūra.

Mag.paed. Normunds Rozenšteins - Fiziskās sagatavotības treneris

Nāku no profesionālā sporta. Savulaik biju Latvijas čempions vieglatlētikas 10 – cīņā. Vēlāk Valsts izlases treneris, bet tad, pirms gadiem dzīve apmeta kūleni un pēc slimības nācās atkal no jauna mācīties staigāt.  

Sporta pedagoģijas maģistra grādu esmu papildinājis ar Vispusīgās fiziskās sagatavotības trenera „B” kategorijas sertifikātu. Vadu individuālus un grupu treniņus. Konsultēju vispusīgās fiziskās sagatavotības jomā. Izrakstu kustību „receptes” un sabalansēta uztura plānus tiem, kas vēlas atbrīvoties no liekajiem kilogramiem.

Darbam izmantoju bioimpedances svarus Tanita 420 MA un datorprogrammu Health monitor. Vielmaiņas un ķermeņa kompozīcijas mērījumi dod iespēju precīziem ieteikumiem un ļauj sasniegt vislabākos rezultātus.

Topošajiem treneriem lasu lekcijas treniņu teorijā un praksē. Savā blogā „Sporto vesels – Dzīvo labāk!” dodu padomus kā uzlabot darbaspējas un celt dzīves kvalitāti.

Vingruma klubā man patīk tā elegantais 4* iekārtojums, atrašanās vieta, un veselīgā attieksme pret dzīvi!

 

 

 

Jūlija Jaseviča, SPA kosmētiķe

Neskatoties uz to, ka laika ir maz, pati ļoti cenšos ieturēt sabalansētu dzīves stilu. Man ir ļoti svarīgi dzīvot veselīgi. Ja skatāmies no kosmetoloģijas puses, dienas režīms ļoti ietekmē ne tikai to, kā jūtamies, bet arī – kā izskatāmies. Mūsu āda momentā atspoguļo to, kas notiek organismā. Šobrīd man ir liels prieks, ka veselīgi dzīvot ir modē!

Palīdzēt cilvēkam būt harmoniskam un skaistam, tas vienmēr bijis mans sapnis. Tas man ir gēnos. Mana vecvecmāmiņa bija dziedniece, un mans liktenis ir to turpināt. Jūtu, ka esmu savā vietā.

Jau pašā pirmajā brīdī, kad tikko cilvēks pie manis atnācis uz procedūru, par katru ļoti priecājos. Tā ir īpaša sajūta, kad ar savu darbu un ar savām rokām varu padarīt cilvēku gaišāku un laimīgāku. Redzēt smaidu cilvēka sejā.

Patiesībā, arī kosmetoloģijas procedūras un masāžas ir fizkultūra. Tā ir dziļa darbošanās ar muskuļiem. Vismīļākās man pašai ir tieši reģenerējošās masāžas, kur varu dziļi pastrādāt ar sejas muskuļiem. Patīk man cilvēkus pamīcīt! Masāža atjauno visus svarīgos procesus, asinsriti, attīrīšanās sistēmu, aktivizē tauku dziedzeru sistēmas. Strādājot ar ēteriskajām eļļām, notiek būtiska iedarbība arī uz psihoemocionālo stāvokli. Mans darbs mani nepārtraukti izglīto un aizrauj. Tāpēc, ja gribat izskatīties jaunāki un svaigāki, gaidu ciemos!

Mani interesē kosmetoloģija, osteopātija, sports. Mīlu arī aktīvi sportot, tāpēc draudzējos ar velosipēdu, snovbordu un skrituļslidām. Vēl mani aizrauj viss, kas saistīts ar radošumu, piemēram, pati gatavoju dabīgo kosmētiku, šuju, veru rotas no pērlītēm. Ļoti patīk arī lasīt.